Tomasz

Polecam bardzo fachowe i kompleksowe podejście do serwisu rowerowego. Jestem pod wrażeniem i bardzo zadowolony.

     

Mariusz

Zbyszek ogarnia temat, doradzi, zrobi co trzeba oraz powie co i jak. Fajne jest to, że jest do dyspozycji w ciągu dnia praktycznie w każdym momencie. Dzięki za serwis roweru. Na pewno wrócę.

     

Wioletta

Taki serwis to marzenie każdego rowerzysty. Rower zrobiony jak dla siebie, nie znam dokładniejszego mechanika. Nie naprawia tylko tego, z czym się przyszło, ale robi pełny przegląd, czyszczenie, smarowanie. Rower odbiera się w stanie lepszym niż ze sklepu. Do tego zawsze doradzi, co się lepiej opłaca, kontakt z nim jest świetny. Jakby oddawało się rower kumplowi od wycieczek rowerowych. Widać, że to pasjonat.

     

Adrian

Profesjonalnie, konkretnie, rzetelnie i na temat... Polecam!

     

Bartek

Rower rozkręcony do ostatniej śrubki, przeczyszczony, nasmarowany, wyregulowany i idealnie przygotowany do połykania kilometrów. Zaangażowanie i pasja Zbyszka nie mieści się w jego warsztacie. Polecamy i z pewnością będziemy wracać:).

     

Robert

Trafiłem do Zibiego, bo chciałem szybko rozwiać moje podejrzenia związane z tarczówkami w moim rowerze. I tak też się stało. Profesjonalne podejście do tematu, trafna diagnoza problemu, przy okazji udało się wykryć i usunąć inne przypadłości. Z drugim rowerem identycznie. Po wszystkim jesteś zadowolony, że wszystko sprawnie funkcjonuje i wiesz, że na pewno następnym razem, też będziesz serwisował rower w Zibi Cyclist. Polecam wszystkim ten serwis 👍👌. P.S. Nie wiem czy dobrze robię 😉, bo za chwilę u Zibiego będzie dłuuuuuuga kolejka do serwisu.

     

Marcin

Z uslug wskazanej firmy skorzystałem. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta. O wszystkim byłem na bieżąco informowany. Każdy detal obgadany na 10 stronę. Pełna fotorelacja z każdego etapu pracy co w dzisiejszych czasach jest bardzo mile widziane. Każdy oddający swój sprzęt czy to za 1.000 czy za 50.000zl powinien wiedzieć że jest w dobrych rękach. Każdemu, powtarzam, każdemu polecam. Przystępne ceny i jakość pracy jak i obsługi na bardzo wysokim poziomie. Nie jestem wylewnym człowiekiem ale na prawdę brak mi dobrych słów aby pochwalić właściciela! Na pewno w przyszłości skorzystam z usług tej firmy. Polecam!

     

Paweł

Jestem zadowolony że w końcu jest i znalazłem mechanika z duszą i ogromną pasją. mój rower przeszedł porządne rowerowe spa. byłem informowany na bieżąco o wszystkim a na koniec pełne zestawienie wykonanej pracy jak i dokumentacja zdjęciowa. ceny są adekwatne za tą sztukę wiec zachęcam jeszcze bardziej do skorzystania z usług Zibiego. stałem się właśnie stałym klientem tego Pana. 🙂

     

Przemek

Świetnie przeprowadzony serwis, kontakt przez cały czas, dobór niezbędnych części ustalany na bieżąco. Efekt końcowy znakomity: rower mimo kilku sezonów intensywnej eksploatacji wygląda jak nowy. Mimo dystansu warto.

     

Klaudia

Konkretny, szybki serwis 😊bardzo dobra komunikacja i co najważniejsze super wyczyszczony rower i wyregulowany jak trzeba 💪😊. W razie pytań, Pan wszystko dokładnie wyjaśni i doradzi... Polecam.

     

Grzegorz

Bardzo konkretny człowiek! zawsze pomoże gdy tylko trzeba ! polecam!!! 😉

     

Dawid

Z czystym sercem polecam, myślałem, że mój rower jest nie do odratowania, jednak ten Pan czyni cuda z rowerami. Jestem bardziej zadowolony niż w dniu zakupu ładnych parę lat temu. 😃

     

Ula

„Pan od rowerów” to po prostu PROFESJONALISTA w czystej postaci. Zlecenie przygotowania do sezonu 3 rowerów nie stanowiło dla niego żadnych problemów. Całkowity przebieg serwisowania z mojego punktu widzenia: - sam przyjechał, sam zapakował materiał do pracy 😉 wielki plus na starcie - przez nieustający kontakt ocenił stan i zakres robót - skompletował potrzebne części i akcesoria (cały czas pozostając w kontakcie i konsultując najdrobniejszą rzecz)💪 - doradził fachowo co montować, a co sobie darować 🙃 - sporządził szczegółowe notatki ze swojej pracy przy każdym sprzęcie 😳😉 - i na koniec efekt WOW! Rowery, które przywiózł po serwisie to po prostu igły😍wyczyszczone, wyregulowane, wszystko jak należy. Pięknie dziękujemy za solidną robotę! Gratulujemy również wspaniałego podejścia do swojej pracy. Będziemy polecać każdemu😊

     

Rafał

Zibi mechanik z powołania polecam go w 100 % Rower jak z fabryki wszystko zrobione od A do Z... 👍👌🤗